Tradicinis „Ąžuoliuko“ chorų koncertas „Dovana Tėvui“

10 birželio, 2024

Kiekvienais metais pirmąjį birželio sekmadienį „Ąžuoliuko“ chorai Tėvo dieną įprasmina koncertu. Šis koncertas – tai muzikinė dovana visiems tėčiams ir choro „Ąžuoliukas“ įkūrėjui Hermanui Perelšteinui.

Ir šiais metais, birželio 2 d. nuo pirmoko iki brandaus „Ąžuolų“ klubo vyrų choro dainininko, „Ąžuoliukai“ sugužėjo į Vilniaus rotušės kolonadą.

Nuo rotušės laiptų gausiai susirinkusiai publikai skambėjo gražiausios dainos, jas atliko jungtinis jaunučių choras, vadovės ir dirigentės Eglė Čigriejūtė Strolienė, Edita Narmontienė, Daiva Leipuvienė ir Renata Kuncienė, berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“, meno vadovas ir dirigentas Vytautas Miškinis, „Ąžuolų“ klubo vyrų choras, vadovas ir dirigentas prof. Povilas Gylys. Greta patyrusių dirigentų pasirodė ir pradedantieji – Vėjas Valentinavičius ir Matas Kietis. Chorams akompanavo Rimvydas Mitkus ir Renata Milašiūtė-Drungilienė.

Puiki nuotaika, jautrios akimirkos, kai scenoje matai kartu dainuojančius, senelius, tėčius, sūnus, brolius – kelias „Ąžuoliukų“ kartas!

Po koncerto tradiciškai bendruomenė susibūrė prie Hermano Perelšteino ąžuolo ir jis pražydo gėlėmis, o toliau vyko linksmybės Stalo kalne – „Ąžuoliukai“ su artimaisiais piknikavo, žaidė, kalbėjosi ir stiprino bendruomenės ryšius. Puiku, kad tradicijos neišnyksta, o tik turtėja ir plėtojasi!

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Žydrė Jankevičienė
Nuotraukos Arvydo Stankevičiaus.Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokykla
Juridinio asmens kodas 191662751

Adresas Gedimino pr. 15A, LT-01103, Vilnius
Tel.: (8-5) 262 10 10.
Elektroninis paštas rastine@azuoliukas.vilnius.lm.lt

BENDRAUKIME!

©2024
Visos teisės saugomos.