Trečiokai tyrinėjo pamario kraštą

10 birželio, 2024

Kai prieš porą mėnesių pradėjom planuoti koncertinę-edukacinę išvyką po pamario kraštą, tikrai nei mokytojai nei vaikai, nesitikėjom tiek daug džiugių, smagių ir jaukių akimirkų, kurias mums padovanos šis laikas! Kartais net norėjosi vieną kitą sustabdyti, kad dar nesibaigtų…

Ką gi mes atradome ir patyrėme?  Įspūdingą Šilutės menų mokyklos salę, kurioje taip gera dainuoti! Nepakartojamą Ventės rago ornitologo Vytauto Jusio humorą! Jaukų vakarojimą su draugais prieš miegą Kintų kaitavimo centro Poilsio bazėje. BENO linksmuosius „vandens kalnelius“. Labai šaltą Baltijos vandenį ir karštą smėlį. Improvizuotą lėlių teatro spektaklį autobuse. Ir dar visko daug ir skaniai…

Vieningai sutarėme, kad keliauti – smagu! Ačiū, mielieji, kad buvome kartu!

Parengė mokytoja metodininkė Daiva LeipuvienėSavivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokykla
Juridinio asmens kodas 191662751

Adresas Gedimino pr. 15A, LT-01103, Vilnius
Tel.: (8-5) 262 10 10.
Elektroninis paštas rastine@azuoliukas.vilnius.lm.lt

BENDRAUKIME!

©2024
Visos teisės saugomos.