Sveikiname Giedrių Malelę – respublikinio konkurso laureatą!
12 gegužės, 2026
2026 m. balandžio 25 d. vykusiame respublikiniame festivalyje-konkurse „Su meile muzikai“ puikiai pasirodė Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokinys Giedrius Malelė. I kategorijos B grupėje jis iškovojo II vietos laureato vardą.
Už sėkmingą mokinio paruošimą, nuoseklų darbą ir puoselėjamą meilę muzikai nuoširdžiai dėkojame mokytojai Daivai Vaškelienei.
Sveikiname Giedrių bei mokytoją Daivą ir linkime kūrybinio įkvėpimo tolimesniuose konkursuose bei koncertuose!